Kurtuluş Loncası | Tılsım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lonca Üye Listesi

2 posters

Lonca Üye Listesi Empty Lonca Üye Listesi

Mesaj  Kurtuluşxrescuer C.tesi Ağus. 21, 2010 2:03 pm

YÖNETİM

Lonca Kurucusu: Kurtuluşxrescuer (Yasin)
Lonca Genel Başkanı: Kurtuluşxbaşkan (Kürşad)
Lonca Üye Alım Sorumlusu: Kurtuluşxrescuer (Yasin)
Lonca Üye Gözlemcisi: Kurtuluşxrescuer (Yasin)
Lonca Savaş Komutanı: Kurtuluşxrudboy (Şevket) & Kurtuluşxmigrali (Orhan)
Lonca Kasası: Kurtuluşxcadı (Nida)
Lonca Organizatörü: Kurtuluşxrescuer (Yasin)
Lonca Üretim Sorumlusu: Kurtuluşxcadı (Nida)
Lonca Grafikeri: Kurtuluşxrescuer (Yasin) (KurTarıCı GRaFik & чaPım)
Lonca Görev Ekibi Liderleri: Kurtuluşxbaşkan (Kürşad) & Kurtuluşxmigrali (Orhan)

Yönetimin Görev Alanları:

Lonca Kurucusu: Loncayı kuran, ismini belirleyen ve bir nevi 2. başkanı olan kişidir.
Lonca Genel Başkanı: Lonca başkanıdır. (Örneğin; Ülke Başbakanı).
Lonca Üye Alım Sorumlusu: Başvuru yapan üyelerin değerlendirilmesi, alınması veya başvuru yapmadığı halde layık görülen kişilerin davet edilmesinden sorumlu kişidir.
Lonca Üye Gözlemcisi: Üyelerin lonca içi ve dışındaki aynı zamanda oyun içi ve dışındaki davranışlarını gözlemleyen, kurallara aykırı hareketlerde bulunanları tespit eden kişidir. Gizlilik açısından oyundaki tüm karakterleri asla tamamen açıklanmaz.
Lonca Savaş Komutanı: Loncanın savaş işlerinden sorumlu olan, savaşta tıpkı başkan veya kurucu gibi stratejiler geliştirip uygalatan kişidir. Savaşlarda tam yetkiye sahiptir.
Lonca Kasası: Etkinliklerde dağıtılacak veya toplanacak paranın saklanmasından sorumlu kişidir. Aynı zamanda loncaya bağışlanan eşyalar, madenler veya paralarda bu kişide kalır. Loncaya ait olanları kendi için kullanma yetkisi asla bulunmamaktadır. (Bu yetki hiç bir yönetim üyesinde bulunmamaktadır, kasadakiler gerektiğinde lonca için kullanılacaktır).
Lonca Organizatörü: Loncanın ne zaman nerede olacağını planlayan, duyuran kişidir.
Lonca Üretim Sorumlusu: Her türlü üretim karakteri bulunan ve lonca üretimlerini yapan kişidir. Üretim reçeteleri otomatikmen bu kişiye aktarılır ve kişi tarafından reçete okunur.
Lonca Grafikeri: Loncanın forumdaki sözcüsü, lonca sitesini düzenleyen, lonca için imze çalışmaları, amblem çalışmaları vs. yapan kişidir.
Lonca Görev Ekibi:Sunucudaki tüm oyuncuların ve özellikle loncadaki arkadaşlarımızın belli başlı zor görevleriyle ilgilenen ekiptir. Bu ekibin yaptığı görevlerin bir listesi bulunmaktadır ve yaptıkları görevlerin günleri lonca organizatörü tarafından belirlenmektedir.

Lonca Yönetimi:
Kurtuluşxrescuer, Kurtuluşxbaşkan, Kurtuluşxrudboy, Kurtuluşxmigrali, Kurtuluşxcadı, Kurtuluşxmerkan

Yönetimin Görevi:
Yönetim lonca hakkın ve üyeler hakkında karar almak için haftada 1 kere toplanır ve bazı gündem maddeleri üzerinde konuşur.

Lonca Üye Listesi:
Kurtuluşxrescuer & Kurtuluşxgriffin (Yasin)
Kurtuluşxbaşkan & Kurtuluşxkaropy (Kürşad)
Kurtuluşxrudboy (Şevket)
Kurtuluşxcadı (Nida)
Kurtuluşxmigrali (Orhan)
Kurtuluşxmerkan (Mustafa)
Kurtuluşxhandee (Hande)
Kurtuluşxdean (Şener)

Renkler oyundaki orjinalleriyle aynıdır.
Mavi: Büyücü
Kırmızı: Savaşçı
Yeşil: Şifacı

Kurtuluşxrescuer
Admin

http://kurtulusloncasi.yetkinforum.com

Lonca Üye Listesi Empty Geri: Lonca Üye Listesi

Mesaj  Kurtuluşxcadı Salı Eyl. 07, 2010 12:15 am

Yasin bu griffinle karopyi ben hiç grmedim Very Happy

Kurtuluşxcadı
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Lonca Üye Listesi Empty Geri: Lonca Üye Listesi

Mesaj  Kurtuluşxrescuer Salı Eyl. 07, 2010 1:42 pm

Kurtuluşxcadı demiş ki:Yasin bu griffinle karopyi ben hiç grmedim Very Happy

Very Happy Görünmezlik yeteneği var onların Very Happy Bi açarken bi de 49 ken görünürler Very Happy

Kurtuluşxrescuer
Admin

http://kurtulusloncasi.yetkinforum.com